Tanfolyamok

ICC-B tengeri tanfolyam

ICC-B tanfolyamon tengeri motoros és vitorlás kishajó, valamint jet-ski vezetői engedély szerezhető.

B tengeri tanfolyam

B tengeri tanfolyamon tengeri, hobbi célú motoros és vitorlás kishajó vezetői engedély szerezhető.

C tengeri tanfolyam

C tengeri tanfolyamon 30 bruttó regisztertonna hasznos térfogatot meg nem haladó 20 méteres motoros és vitorlás hajó vezetésére alkalmas vezetői engedély szerezhető.

Motoros hajós tanfolyamok

A motoros kisgéphajó vezetői engedély birtokában 20 méteres hajóhosszig, 12 fő befogadóképességig, teljesítmény korlátozás nélkül vezethető kisgéphajó.

Vitorlás hajós tanfolyamok

A vitorlás kishajó vezetői engedély 20 méter testhosszt és 12 fő befogadóképességet meg nem haladó vitorlás kishajók vezetésére használható Európa belvizein.

Egyedi továbbképzések

Teljesen egyénre szabott, a tanuló hozott tudás szintjéhez igazodó képzések.
A tréningeken a vizsgaanyagban nem szereplő feladatokat is tudjuk gyakorolni.

Tengeri hajós tréningek

Itt is az igényekhez alkalmazkodunk.
Többféle képzési variáció közül lehet választani kedvező feltételekkel.

Szolgálati hajós tanfolyamok

Ez a végzettség a Vizi rendészeti, határőrizeti, vám és pénzügyőri, katasztrófavédelmi, környezetvédelmi, hajózási, vízi-, tűzoltási-, műszaki mentési, és a honvédelmi feladatokat ellátó hajóvezetőknek van előírva.

Hivatásos hajós tanfolyamok

A szolgálati képesítéshez képest magasabb végzettség a különbség az, hogy szélesebb körben használható. Itt sem feltétel a kedvtelési jogosítvány, azonban szolgálati időt mérsékel.

képzéseink Előnyei

Egyedülálló, a tanulók igényei alapján összeállított online elméleti és személyes gyakorlati képzések.

Online elméleti oktatás

Elméleti oktatásainkat online, távoktatásos formában bonyolítjuk le.

Személyes gyakorlati oktatás

Gyakorlati oktatásainkat hazai és nemzetközi vizeken, saját hajóink fedélzetén tartjuk.

Személyre szabott tananyag

Személyre szabott elméleti és gyakorlati tananyagokkal készítünk fel a vizsgára.

Egyedi gyakorlatok?

Igény esetén lehetőség van egyedi gyakorlásokra, külön gyakorlatokra is.